„Jeżeli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego Dokonać”

     Z okazji 25-lecia działalności YACHT KLUBU POLSKI ZAKOPANE składam Zarządowi i wszystkim członkom Klubu serdeczne gratulacje oraz wyrazy uznania za osiągnięcia w dotychczasowej działalności klubowej. Jubileusz 25-lecia to nie tylko okazja do świętowania i powód do dumy, ale też zobowiązanie do utrzymania najwyższych standardów Naszego żeglarstwa. Życzę dalszego pomyślnego rozwoju Klubu, sukcesów i satysfakcji z realizacji kolejnych ambitnych zamierzeń oraz pomyślności w życiu osobistym.

                                                                                                                        Komandor YKP ZAKOPANE 

                                                                                                                   Janusz PUCHAŁA  

        W dniu 6 listopada 2021 w pięknej scenerii Bukowiny Tatrzańskiej odbyły się obchody rocznicowe 25 lecia YACHT KLUBU POLSKI ZAKOPANE. W uroczystościach wzięli udział: Komandor Zarządu Głównego YACHT KLUBU POLSKI Janusz Marek TABER oraz pierwszy Komandor i współzałożyciel YKP Zakopane Krzysztof Albrzykowski. 

    Komandor YKP Zakopane Janusz Puchała, dokonał podsumowania dotychczasowej działalności Klubu, wręczył puchary i nagrody dla aktywnych członków oraz nakreślił ramowy plan działania na następne lata. W uroczystościach rocznicowych aktywny udział wzięli też przedstawiciele zaprzyjaźnionych Klubów między innymi YKP Nowy Targ, YKP Kraków, YKP Warszawa, YKP Białystok. Po zakończeniu oficjalnej części obchodów rocznicowych, goście zostali poczęstowani znakomitym obiadem i wspaniałym tortem udekorowanym w barwy klubowe. Rocznicowe spotkanie Klubowe, połączone z zamknięciem sezonu Żeglarskiego, zakończyło się tańcami i towarzyskimi pogawędkami żeglarskimi.

Komandor YKP Zakopane Janusz Puchała z małżonką, mieli przyjemność poczęstować zaproszonych gości rocznicowym tortem.

Galeria Zdjęć

error: Content is protected !!